animeuri
BINE ATI VENIT PE FORUMUL MEU!!! SPER SA VA PLACA!!!
Lista Forumurilor Pe Tematici
animeuri | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIMEURI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
loca23
Femeie
23 ani
Cluj
cauta Barbat
23 - 44 ani
animeuri / Naruto / despre sasuke si sakura...  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Akasuna no Ai
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 34
am initiat acest topic fiindca vreau sa VA stiu parerea in legatura cu cei 2.
      Dupa cum multi stiu, Sauke pleaca 2 ani in munti la antrenament cu Orochimaru, legendarul sannin antrenat de Sarutobi, al 3 lea hokage.Dupa 2 ani acesta il ucide pe Orochimaru.Intre timp,Sakura este antrenata de Tsunade, al 2 lea sannin legendar, car, din fata fragila, o face un medical- ninja exceptional.
      Naruto este antrenat de celalalt sannin..jirraya.
Parerea mea este ca ar forma un cuplu dragut, deoarece Sasuke nu stiu sigur ce simte dar simte ceva pentru sakura.De multe ori a salvat-o din situatii critice.
     Dar orbit de razbunaqre,nu opserva dragostea ce rozalia i-o poarta.
Voi ce credeti?
     


pus acum 15 ani
   
anna
Membru nou

Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 34
Toti se intreba daca sasuke se sa saruta cu sakura.....acum nu dar in shippuden<nush daca am scris bine>se vor saruta cu siguranta.Daca nu stiati sasuke stie ca sakura il place......dar ce nu arata el este ca si el o place.....nu vrea sa arate pt ca ii este frica sa nu o raneasca..........da cum am mai zis in shippuden<nush daca sam scris bn>pe la sfarsitul seriei...sasuke ii va spune sakurai ca o place si vor ramna impreuna.......naruto se va indragosti incetul cu incetul de hinata si va uita de sakura.......ca shi sasuke si sakura,naruto si hinata vor ramana impreuna pe la sfarsitul seriei shippuden.  

despre sasuke sakura... toti intreba daca sasuke saruta dar daca scris bine>se vor saruta stiati

35.3KB


_______________________________________
Viciul meu implica.Doar placere.Si dependeta psihica.Prietenii sunt construiti genetic.Sa te rupa,Sa te corupa,Dar tot ei te si educa.Credema cand spun.Ca in viata tre' sa fi corect.Comparandu-te cu mine.Chiar te crezi perfect.Trag in piept.Aeru jegos de bucuresti

pus acum 15 ani
   
oxana
Membru nou

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 4
eu nu cred ca sasuke si sakura or sa se cupleze deoarece stiam ca sasuke va muri spre sfarsitul seriei shippuden orbit de razbunarea lui pe satul funzei iar sakura o sa inceapa sa il placa pe naruo

despre sasuke sakura... cred sasuke sakura cupleze deoarece stiam sasuke muri spre sfarsitul seriei

32.6KB


pus acum 13 ani
   
lOVE SasuSaku
Membru nou

Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 4
Eu cred ca Sakura si Sasuke sun perfecti unul pt celalalt
desi sasuke nu spune el simte ceva pentru sakura
relatia lor e plina de hopuri dar eu crad in iubire!

despre sasuke sakura... cred sakura sasuke sun perfecti unul sasuke spune simte ceva pentru sakura

28.6KB


_______________________________________
Lumea e o lupta in care suferi...........................

pus acum 13 ani
   
printesika2000
Membru

Din: oravita
Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 67
astai faina

despre sasuke sakura... astai faina

28.6KB


_______________________________________
nu ma prea mai topesc dupa sasuke imi place si de naruto numi mai place de sasuke findca a intrat in intuneric si nu mai poate iesi

pus acum 11 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la